Commercieel Intercedent
Ben jij de allrounder die ons team in Groningen komt versterken?

Ben je een verbinder, assertief en wil je voor succes gaan? Solliciteer en laat zien dat jij de commerciële intercedent bent die wij zoeken. Ons team zal je met open armen ontvangen! Met je direct collega's stel je een strategisch plan op waarbij jullie de commerciële doelstellingen vastleggen. Hierbij kijk je naar de prognoses voor omzet en marge en bedenk je creatieve activiteiten die je gaat inzetten om de doelstellingen te behalen. Denk daarbij vooral aan het vinden, binden en ontwikkelen van de vakmensen.

Over ABG Uitzendbureau
ABG Uitzendbureau zet zich al meer dan 40 jaar in voor werkzoekenden en werkgevers in Noord-Nederland. Begonnen door en voor studenten, richtte ABG zich aanvankelijk op jongeren. In de loop der jaren is ABG echter uitgegroeid tot een full-service uitzendbureau met een groot bestand aan uitzendkrachten van alle leeftijden en opleidingsniveaus. ABG bedient hiermee klanten in verschillende branches (schoonmaak, zorg, transport- en agrarische sector, vleesindustrie ed.) uit de noordelijke provincies.

Daarnaast bemiddelen wij gezamenlijk met ons partnerbedrijf Syntec Personeelsdiensten ook tussen technische arbeidskrachten, inleners en opdrachtgevers op de technische arbeidsmarkt. Wij beschikken hierbij over een zorgvuldig opgebouwd bestand aan gecertificeerde en gediplomeerde arbeidskrachten met de juiste werkervaring. Hierdoor zijn we in staat snel te voldoen aan de vraag van onze klanten. Wij besteden veel aandacht en middelen aan het opleiden en certificeren van ons personeelsbestand. Op deze manier halen wij het beste uit onze medewerkers naar boven en kunnen onze klanten optimaal en tijdig profiteren van hun vaardigheden.

Wat ga jij doen?
Als commercieel intercedent werk je zelfstandig en beheer je jouw eigen portefeuille aan klanten en kandidaten. Van het regelen van het eerste intakegesprek met een kandidaat tot en met het voeren van onderhandelingen bij klanten. Je bent verantwoordelijk voor de administratie van jouw uitzendkracht, denk hierbij aan verloning en dossier vorming etc. Kortom; zowel kandidaten, uitzendkrachten en opdrachtgevers vertrouwen op jouw kennis van markt en mens, en hiermee maak jij het verschil. Binnen een hecht en dynamisch team krijg je de ruimte om je eigen profiel verder vorm te geven met als doel ABG commercieel verder uit te breiden.

Wat vragen wij van je:
• Jij beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke communicatievaardigheden;
• Je bent een commercieel talent en zeer ondernemend ingesteld;
• Je hebt een HBO werk- en denkniveau;
• Je bent assertief en hebt creatieve ideeën en initiatieven om o.a. leuke wervingscampagnes op te zetten;
• Je bent een geboren netwerker en een fijne gesprekspartner voor vakmensen en klanten;
• Jij hebt aandacht voor klant en flexcollega's en bent servicegericht;
• Jij hebt het B rijbewijs, zodat je klanten en flexkrachten kunt bezoeken;
• Het hebben van een SEU diploma en VIL-VCU certificaat is een pré;
• Een gezonde dosis humor.

Wat wij jou bieden:
• Een veelzijdige baan die niet snel gaat vervelen.
• Een inwerkprogramma op maat;
• Standaard 25 vakantiedagen + 6,5 ADV-dagen;
• Een interessante bonusregeling en een telefoon van de zaak;
• Een contract voor 40 uur per week met intentie tot een vast contract.
• Een platte organisatie waarbij regelmatig vrijdagmiddagborrels en andere leuke uitjes worden georganiseerd samen met partnerbedrijf Syntec.

Interesse?
Ben jij op zoek naar een uitdagende, veelzijdige baan? Neem dan snel contact met ons op via 050-312 37 98 of stuur je CV en motivatie naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.